Home / Türk Dizileri / Mucize Doktor Nerede Çekiliyor Hangi Hastanede

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor Hangi Hastanede

Mucize Doktor Hangi Kanalda

Mucize Doktor dizisi bir Kore yapımı olan Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin çekimleri başladı ve ilk bölümden itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizide özellikle Otizmin bir hastalık olarak değilde farkındalık olarak ele alınması takdir topladı.

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor

Dizinin çekimlerine İstanbul Hayat hastanesinde başlandı ve halen yine aynı hastanede devam etmektedir. Dizini oyuncu kadrosu şöyle : Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi değerli oyuncular rol almaktadır.

Check Also

Baş Belası Nerede Çekiliyor / Baş Belası Oyuncuları

Baş Belası Nerede Çekiliyor / Baş Belası Oyuncuları

Baş Belası dizisi çekimlerine İstanbul ilimizde başladı. ARC Film tarafından çekilen dizinin baş rollerinde uzun …

17 comments

  1. son zamanların saçma aşk dizilerinden sonra güzel bir senaryolu dizi gördük

  2. Tabiki güzel şirin memleketim bilecik’te çekildi. İlk bölümündeki köy sahnesi Bilecik’in gülümbe köyünde çekildi. Tren istasyonundaki çocuk sahneleride yine Bilecik’in İstasyon mahallesinde çekildi. Çok güzel bir teknolojiyle çekilmiş sanki farklı yerleri izliyormuş gibi olduk.

  3. bende merak etmiştim açıkçası. bilgilendirme için çok teşekkürler

  4. Bu yılın tutacak dizileri arasında yer alıyor bence. İlk bölümünü severek izledim. Bilgilendirme için de teşekkürler bir tek bu sitede bulabildim.

  5. Kesinlikle 🙂 Güzel yorumunuz için çok teşekkürler.

  6. Bilecikte çekildiğini bilmiyordum. Çok teşekkürler.

  7. House dizisine başladığımda bu dizi ile karşılaştım. Kısmi olarak benzer ancak nitelik olarak farklı olmasına rağmen iki diziden de aynı tadı alabiliyorum. Mucize Doktor’daki Ali karakteri oldukça sıradışı ve etkileyici. Dizinin kendini sürükleyici bir tarafı var ve bu durum benim bile dizi hakkında araştırma yapmama vesile oldu. Bilgi için teşekkürler.

    • Hülya hocam gerçekten çok güzel bir yorum yazmışsınız. Öncelikle bunun için teşekkür ederim. Bizlerde sizin gibi diziden çok keyif aldık. Umarım dizimiz bu çizgisini bozmaz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.