Hekimoğlu Nerede Çekiliyor Hangi Hastanede | Nerede Çekiliyor
Home / Türk Dizileri / Hekimoğlu Nerede Çekiliyor Hangi Hastanede

Hekimoğlu Nerede Çekiliyor Hangi Hastanede

Yıldız Ver

User Rating: 4.74 ( 10 votes)

Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hekimoğlu dizisi Kanal D ekranlarında çok yakında yayınlanacaktır. Dizi konu itibariyle Amerikan dizisi olan House M.D dizisinin Türkiye versiyonu olarak çekilmektedir. Dizinin ana konusu ise Tıbbi Polisiye. Yani özellikle cinayetlerin işleniş tarzları üzerine oldukça keyifli sahneler bizleri beklemektedir.

17 Aralık Salı akşamı saat 20.00’da Kanal D’de ekranlarında başlayacak olan dizinin baş rollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi önemli oyuncular yer almaktadır.

Dizinin çekim yeri ise İstanbul ilimizde yer alan Okan Üniversitesi hastanesi olarak belirlendi. Özellikle morg bölümleri yine bu hastanede çekilecek.

Check Also

Masumiyet Nerede Çekiliyor - Hale Hanım Konağı

Masumiyet Nerede Çekiliyor – Hale Hanım Konağı

Masumiyet Dizisi nerede çekiliyor ve nerede çekildi? Masumiyet dizisi çekimleri İstanbul ve Kocaeli illerinde gerçekleşmektedir. …

2 comments

  1. Çok ilgi çekecek bir filme benziyor. Hekimoğlu soyadıyla damga vuracak doktor diğer dizilerinde olduğu gibi burda a kendinden epey söz ettirmeyi başardı. Mekanda bu dizi için gayet uygun görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir