Yeni Hayat Nerede Çekiliyor | Nerede Çekiliyor
Home / Türk Dizileri / Yeni Hayat Nerede Çekiliyor

Yeni Hayat Nerede Çekiliyor

Yıldız Ver

User Rating: 4.68 ( 5 votes)

Kanal D ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Yeni Hayat dizisi, ilginç konusu ve izleyiciyi ekrana bağlayacak konu örgüsü ile yeni dönemin reyting yapımlarından birisi olarak öne çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni Hayat Dizisi Nerede Çekiliyor

Yeni Hayat dizisi eski yüzbaşı Adem ile korumalığını yaptığı Yasemin arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Dizinin çekimlerine İstanbul Beykoz ve Zekeriya köyde başlandı.

Dizinin baş rollerinde Serkan Çayoğlu (Adem Şahin), Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan) gibi önemli oyuncular var. Diğer oyuncu listesi ise şöyle : Tayanç Ayaydın (Timur Karatan), Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin), İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan), Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin), Devrim Nas (Özgür Haseki), Aziz Caner İnan (Bekir Tosun), Nebil Sayın (Kunduzi), Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak), Begüm Akkaya (Fatma Karagöz), Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz), Övül Özbay (Berna Soydan Haseki), Seher Terzi (Melahat)

Check Also

Masumiyet Nerede Çekiliyor - Hale Hanım Konağı

Masumiyet Nerede Çekiliyor – Hale Hanım Konağı

Masumiyet Dizisi nerede çekiliyor ve nerede çekildi? Masumiyet dizisi çekimleri İstanbul ve Kocaeli illerinde gerçekleşmektedir. …

2 comments

  1. Diziyi beğenmedim. Hiç güzel değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir