Türk Dizileri

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor Hangi Hastanede

Yıldız Ver
Sending
User Review
5 (1 vote)

Mucize Doktor Hangi Kanalda

Mucize Doktor dizisi bir Kore yapımı olan Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin çekimleri başladı ve ilk bölümden itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizide özellikle Otizmin bir hastalık olarak değilde farkındalık olarak ele alınması takdir topladı.

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor

Dizinin çekimlerine İstanbul Hayat hastanesinde başlandı ve halen yine aynı hastanede devam etmektedir. Dizini oyuncu kadrosu şöyle : Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi değerli oyuncular rol almaktadır.

16 Comments

  1. Tabiki güzel şirin memleketim bilecik’te çekildi. İlk bölümündeki köy sahnesi Bilecik’in gülümbe köyünde çekildi. Tren istasyonundaki çocuk sahneleride yine Bilecik’in İstasyon mahallesinde çekildi. Çok güzel bir teknolojiyle çekilmiş sanki farklı yerleri izliyormuş gibi olduk.

  2. Bu yılın tutacak dizileri arasında yer alıyor bence. İlk bölümünü severek izledim. Bilgilendirme için de teşekkürler bir tek bu sitede bulabildim.

  3. çok şahane bir dizi, iyi bir uyarlama yapmışlar, televizyonda saçma dizilerin yerine izlenmesi gereken bir dizi çekim yapılan yerde şahane bir hastaneymiş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir